Günün büyük bir çoğunluğunu evde geçirdiğimizi hesaba kattığımızda, ev içerisinde bizi mutlu edecek, evde geçirdiğimiz zamandan zevk almamızı sağlayacak küçük ayrıntıları oluşturmamız, yaratmamız, hayattan zevk almamız için son derece önemli bir konu.

Yeni Model Duvar Stickerleri 2013

İşte burada devreye “dekorasyon” giriyor. Dekorasyonun amacı, evi dışarıdan gelen misafirlere daha güzel, daha zengin göstermekten çok, bireyi mutlu etmesi olmalıdır, bu zihniyetle evler başkalarına göre değil, sadece ve sadece bireyin isteğine göre dekore edilmesi son derece önemlidir.

Evlerimizi odalara ayıran duvarların rengi de son derece önemlidir. Örneğin yatak odasının duvar rengi, insanı yormamalı ve dinlendirici olmalıdır. Bu yüzden bu odalarda duvar renkleri açık renk tonlarında tercih edilir.

2013 Model Duvar Stickerleri

Ancak oturma odası ya da salon gibi, daha çok aktivitelerin yapıldığı odalarda, duvarların çıplak kalması pek hoş değildir. Duvarlar çeşitli portreler ile dekore edilebilir. Duvar dekorasyonunda yeni model duvar stickerleri 2013 yılından itibaren daha çok tercih edilecek gibime geliyor. Çeşitli boyutlarda ve modellerdeki stickerlar duvarınızı çıplak olmaktan kurtaracak ve evinizin havasını da değiştirecektir.

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*