Mekanlarda alanı kısıtlayan, kullanımı zorlayan klasik kapılar yerine, yeni nesil bir çözüm olan akordeon kapılar fonksiyonellikleri ile yaşam alanlarımızı genişletiyor. Yan yana katlanarak açılan kapatılan bir kapı sistemi olan akordeon kapılar, yerden inanılmaz tasarruf sağlıyor. İlk zamanlarında yerden sürgülü, eşikli modelleri vardı ve pek kullanışlı sayılmazdı. Yeni modeller askılı sistemle çalışıyor ve ayağa takılan bir parça olmuyor!

Yeni Model Akordeon Kapılar

Yeni Model Akordeon Kapılar

Her Açıklığa Uygun Akordeon Kapı

Bu kapı sistemleri sadece kapı olarak kullanılmıyor. İsterseniz bir ofis bölmesi, isterseniz ev içinde yeni bir oda veya odanın bir kısmını kapatarak bir elbise odası belki. Atıl olan pek çok alanı değerlendirebilmek mümkün yani. Çoklu panel tasarımına sahip ray üzerinde hareket eden katlanır paneller çok büyük bir alanı bile ayırıp farklı iki bölme yaratılabiliyor. Hatta Amerikan tipi açık mutfakları istenildiğinde kapatmak için bile kullanılabilir!

Mekanlara Ve Hayatınıza Daha Fazla Özgürlük!

Metal veya ahşap olabildiği gibi kumaş türde olanları da bulunuyor. Sessiz çalışmaları, istenilen alanda ısı kaybını önleme ve ses geçirmeme gibi özelliklerini de sayarsak daha ne olsun? Dekoratif olanlarından bahsetmedik, bir de onları görmelisiniz; pek çok rengi bulunuyor. Bazı modellerde düz duvar, bazılarında ise gerçek kapı varmış görüntüsü ile çok hoş görünüyor. Akordeon kapılar mekanlara ve hayatınıza daha fazla özgürlük getiriyor!

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*