Genelde yeni evlenecek çiftler evlerini döşerken nasıl bir dekorasyon kullanması gerektiği konusunda kararsızlık yaşarlar. Zaten tatlı bir telaş ve heyecan içinde olan çift kuracakları yeni yuvalarını nasıl dekore etmesini bilemeyebilir. Biz de bu yazımızda yeni evli çiftlerin genelinin yaşadığı bu olası sorunları tahmin ederek dekorasyon konusunda bazı tüyolar ve tavsiyeler de bulunmak istedik.

dekorlar

dekorlar

Doğru Ve Hoş Bir Ev Dizaynı Nasıl Yapılmalı?

Önerimiz sadelik ve fazla eşyadan yani doğal olarak da bunun vereceği karışıklıktan uzak durmanızdır. Ne kadar sade, kullanışlı ve çarpıcı tasarımlar uygularsanız o kadar dekorasyonunuzdan memnun kalırsınız. Hayal gücünüzü kullanmak ve yeni, kimsede olmayan, farklı tasarımlar oluşturmak zor değil.

mimari

mimari

Eğer ev kendinize aitse bazı küçük odaları birleştirebilir ya da balkonun birini içeri aldırarak geniş bir alan daha yaratabilirsiniz. En sevdiğiniz rengi duvarlarda, mobilyalarda ya da aksesuar ve objelerinizde kullanın. Renklerin verdiği duygular hakkında önceden küçük bir araştırma yapabilirsiniz. Mobilya evi gösteren en önemli eşyalardandır ve bunların en kullanışlı rahat olanını tercih etmekte yarar var.

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*