Yaz düğünü deyince akla hemen beyaz ve uçuş uçuş tül süslemeler, sade ve şık gelinlikler ve deniz kenarında bir tören akla gelir. Düğün törenini renklendirmek, misafirleri şaşırtmaksa biraz maddi güç biraz da yaratıcılık gerektirir. Bu yüzden çok harcama yapmamak için organizasyon firmalarıyla anlaşmak yerine kendin yap tarzı değişiklikler yapılabilir.

Yaz Düğünlerini Renklendirmenin Yolları

Yaz Düğünleri İçin Öneriler

Yaz Düğünleri İçin Öneriler

Yaz mevsiminin simgesi canlı renkler ve birbirinden lezzetli çeşit çeşit meyvelerdir. Siz de misafirlerinize yaz sıcağında ferahlamalarını sağlayacak, hafif bir lezzet olan meyvelerden ikram edebilir hatta her masada ayrı bir meyve sepeti oluşturabilirsiniz.

Renkli ve eğlenceli bir mevsimde sıradan ve klasik tarzda olmak yerine kendi tarzınızı da renklendirin. Örneğin, buketinizi düz beyaz seçmek yerine rengârenk taze çiçeklerden seçin ve hatta ojelerinizi bile rengârenk boyayın.

Masa dekorasyonunda beyaz gibi klasik renkler kullanmak yerine, beyaz fon masa örtüsü üzerine rengârenk çiçekler ve bardak altlıkları kullanabilirsiniz.

Misafirler için bir not duvarı oluşturun. Yanına renkli kâğıtlar ve kalemler koyarak, isteyenlerin sizin için birkaç küçük yazı bırakmasını sağlayın. Böylece rengârenk ve sevdiklerinizi hatırlayabileceğiniz anılara sahi olabilirsiniz.

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*