Yatak odalarınız için uygun duvar kağıtları kullanmak istiyorsanız ufak tefek bazı noktalara titiz bir şekilde yaklaşmanız gerekiyor. Mobilyalarınızın desenine ve duvardaki boyaların rengine uyumlu duvar kağıtları seçerseniz bir bütün halinde duran mekanlar elde edebilirsiniz.

Yatak Odasında Duvar Kağıdı Nasıl Kullanılır?

Yatak Odasında Duvar Kağıdı Nasıl Kullanılır?

Sade bir şekilde dekore edilmiş yatak odalarınız var ise desenli ve açık renkli duvar kağıtları ile büyük bir hareketlilik elde edebilirsiniz. Yatak odalarında duvar kağıdının en fazla tercih edildiği noktalardan birisi ise yatak başlığının yer aldığı duvardır. Bu bölgeye duvar kağıdı uygulayarak odanızdaki derinliği daha da çoğaltabilirsiniz.

Yatak Odalarınızın Derinliğini Arttırın

Manzara ya da doğa resimlerinin yer aldığı duvar kağıtları kullanırsanız yine aynı şekilde odanızdaki derinliği arttırmış olursunuz.

Ufak yatak odalarınızı daha büyük ve geniş hissetmek istiyorsanız uyguladığınız duvar kağıtlarının üzerinde ufak bir ayna kullanabilirsiniz. Aynalar bulundukları mekanları olduklarından daha geniş ve ferah gösterebilecek özelliklere sahiptir.

Duvar kağıtlarınızı satın alırken ise her zaman aynı seri numarasına sahip olan modelleri satın almalısınız. Aksi takdirde bu farklılıktan dolayı duvarlarınızda kötü bir görünüm meydana gelebilir.

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*