Yatak odası denilince ilk akla gelenler bir yatak bir de şifonyerdir. Oysa yatak odası daha objektif bakıldığında evinizin diğer bölümleri kadar özeni hak ediyor. Huzurlu ve kaliteli bir uyku çekebilmeniz için rahat ettiğiniz bir yatakta ve kendinizi iyi hissettiğiniz bir odada uyumalısınız.

yatak odası

yatak odası

Yatak Odasına Dair Püf Noktalar

Son dönemlerin trend yatak modeli olan yuvarlak ya da oval yataklar her yatak odası için uygun olmayabiliyor. Eğer yeriniz müsaitse tercihinizi bu yönde kullanabilirsiniz. Yatak seçiminden sonra bir yatak odasının olmazsa olmazlarından biri de komodinlerdir. Yatağın iki başında bulunan bu küçük iki ya da üç çekmeceli dolaplar genelde ani ihtiyaçlar için kullanılır. Yatak başlığına gelince bir yatak odasını gösteren ve ilk göze çarpan ayrıntı yatak başlığıdır ve e kadar gösterişli olursa o kadar dikkat çeker.

yatak odası modeli

yatak odası modeli

Bazı komodinler yatak başlıkları ile birleşik olabiliyor bu tamamen sizin zevkinize kalmıştır. Yatakta keyif yapmayı sevenlerdenseniz en doğru açıya çok büyük olmayan bir lcd tv yerleştirebilir hatta mini bir cd çalar ile keyifli saatler geçirebilirsiniz. Yatağın ayakucuna koyacağınız dikdörtgen şeklindeki bir puf da hem görsel açıdan zenginlik katacak hem de kullanışlı olacaktır.

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*