Ev dekorasyonunuza her şeyden çok önem veriyor olabilirsiniz. Evinizin salonunu, çalışma odanızı hatta mutfağınızı bile özenle dekore edip herkesi zevkinize hayran bırakabilirsiniz. Peki ya yatak odanız? Tüm günün yorgunluğunu attığınız ve kaliteli bir uyku çekip yeni güne enerji dolu başlamanızı sağlayan konforlu bir yatak odanız olsa fena mı olurdu? Tabi hem konforlu hem de farklı bir oda sizin de havanızı değiştirecektir. İşte size yatak odalarını sıradanlıktan kurtaran pratik fikirler arasından işinize yarayacak birkaçı.

  • Renklerin Dans Ettiği Duvarlar
Yatak Odalarını Sıradanlıktan Kurtaran Pratik Fikirler

Yatak Odalarını Sıradanlıktan Kurtaran Pratik Fikirler

Sıradanlıktan uzak farklı ve özgün bir yatak odası hayal ediyorsanız, işe duvarlardan başlamalısınız. Göreceksiniz ki yatak odanızın havası bir anda değişecektir. Mesela sevdiğiniz renkleri yatak odanızın duvarlarında kullanmak size de iyi gelebilir.

  • Duvarlarınızda Çıkartmalara Yer Açın

Tablo ya da fotoğraf çerçevesi gibi klişeler sizi artık mutlu etmiyorsa duvar çıkartmalarına şans verin. Beğendiğiniz hayvan figürleri ya da farklı türden çıkartmalar ile duvarlarınıza yepyeni bir soluk getirebilirsiniz.

  • Eğlenceli ve Farklı Yatak Modelleri

Son yılların modern yatak odası görünümlerinin vazgeçilmezlerinden biri de yuvarlar yatak modelleridir. Yatak odanızdaki sıradan yatak başlığı ile hep aynı yerinde duran yatağınızın yerini yuvarlak hatta belki tekerlekli bir yatağın alma zamanı çoktan geldi bile.

  • Yatak Odanızda Görsel Şölen Yaratacak Avizeler

Dekorasyonun olmazsa olmazı olan aydınlatma ürünleri yatak odanız için de son derece önemlidir. Spor ya da şık nasıl bir oda dekore edecekseniz ona uygun harika avizeler hatta abajurlar seçebilirsiniz.

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*