Dekorasyon trendlerin de şimdi yuvarlak hatlar moda. Mutfak ve banyo tasarımlarını hatta mobilya tasarımlarında bile yuvarlak hatlar var. Modern dekorasyon örnekleri sunan yeni dekorasyon trendlerini siz de çok sevebilirsiniz. Ayrıca yuvarlak kesimleri kullanmak her zaman avantajlı olmuştur. Mekandan yer kazandırır, kazalara neden olmaz ve elbette ki şık görünümlüdür. Özellikle banyo dekorasyonlarında yuvarlak hatlar farklı ve çok hoş görünebilir. Mesela Villeroy & Boch markasının Aveo banyo serisi gibi.

Villeroy & Boch Avoe Serisi Banyo Ürünleri

Villeroy & Boch Avoe Serisi Banyo Ürünleri

Dünyanın en ünlü seramik, karo ve banyo markası olan Villeroy & Boch, şimdi Aveo serisiyle büyülüyor. Oval hatlarıyla sıra dışı bir yenilik sunan Aveo, mükemmel bir estetik sergiliyor. Ceviz ve bambu ile birlikte kombine edilmiş olan Villeroy & Boch banyo mobilyaları Aveo banyolarının doğal ve sıcak yönü. Villeroy & Boch ile günün sonunda kendinizi atabileceğiniz enerji ve dinginlik dolu bir banyoya sahip olabilirsiniz.

Villeroy & Boch Aveo serisi size yumurtayı anımsatabilir. Pürüzsüz görünümü ve yuvarlak hatları ile ünlü markanın şık serisi banyoları ferahlatıyor. Hazır tatil sezonu gelmişken ve ev dekorasyonunu değiştirme ya da tadilat yapma gibi fikirleriniz varsa Aveo serisini görmeden seçim yapmayın. Villeroy & Boch Aveo serisinde birçok farklı ebat, boyut ve tasarım gibi birçok seçenek bulunuyor. Göz alıcı mobilya renklerini, vazgeçilmez ceviz ve son zamanların en trend ağacı bambuyu Aveo serisinde görebilirsiniz.

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*