Efsanevi Hollywood filmlerinin pek çok sahnesinde romantik şömine başı diyaloglarını seyretmeyen her halde yoktur. Yanan bir ateşin (tabii güvenli bir şekilde) görüntüsü sıcaklık hissi vermesi yanında sakinleştirici ve dinlendiricidir. Günümüzde ise doğalgaz kullanımının yaygınlaşması ile birlikte ateşi sadece ocakta, TV’de yangın haberlerinde gören bir nesil büyümekte. Şimdilerde her gerçekliğin bir sanalı var!

beyaz şömine

beyaz şömine

Elektrikli Şömineleri Gerçeğinden Ayırt Etmesi Zor!

Kış aylarına girerken ısınma problemleri başlamadan önce, tabii ki bazı ön tedbirler alınıyor. Katı ve sıvı yakıtlı ısınma tesisatlarının yanı sıra, elektrikli ısıtıcılar da pratikliği ve mobil kullanım özelliği ile çoğu ihtiyaç sahibinin imdadına yetişiyor. Şimdi elektrikli ısıtıcıların yeni tasarımlarında şömine görünümlü olanları var ve tasarımları müthiş! Neredeyse gerçek şömine gibi görünen dekoratif ısıtıcılar harika dekorasyon fikirlerinden biri.

şömine

şömine

Yeni, modern, fonksiyonel bir iç tasarım objesi ile şömine simülasyonu yaşamaya ne dersiniz? Salon veya oturma odasında, hem kiri pisliği olmayan bir soba hem de çok hoş görünen bir dekorasyon objesi olan şömine ısıtıcılar, modern, retro, klasik her stilde mekana da uyum sağlıyor. Bir çok farklı versiyonu olan elektrikli şöminelerin dolap, klasik soba, gitar, masa, resimli çerçeve görünümlü modelleri arasında karar vermekte zorlanabilirsiniz fakat roman

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*