Bir mekanı dekore ederken burası iç ya da dış mekan olsun her durumda bazı ufak ayrıntılara ihtiyacınız vardır. Evet, mekanın mobilya seçimi, duvar rengi, halı ve diğer ufak mobilyaların karar verilmesi derken bazı küçük ama son derece önemli olan ayrıntıları atlamış olabilirsiniz.

salon dekorasyonu

salon dekorasyonu

Farklı Dekoratif Objeleri Nerelerde Kullanabilirim?

Dekorasyonu basit bir şekilde ifade etmek gerekirse, evinizin salonunda birkaç tadilat yaparak yeni bir yüze kavuşturmak istemiş olabilirsiniz, daha sonra aldığınız yeni koltuk takımınıza uygun masa ve orta sehpa aldığınızı da düşünelim.

Buraya kadar her şey tamam, şimdi sıra bu aldığınız mobilyaları daha etkili ve şık bir görüntü kazandırmaya geldi. Tam da bu noktada dekoratif ürünler imdadınıza yetişiyor.

salon dekorasyon

salon dekorasyon

Masanızın ya da orta sehpanızın hatta duvarınızı süsleyen raflarınızın bile daha şık görünmesi için bu tarz objeler kullanabilir ve tercih ettiğiniz modeller ile bambaşka bir hava yaratabilirsiniz.

Eskilerin yaptığı gibi kocaman bir yemek masasının üzerine sadece bir çiçek koymak yerine, kısa ve kalın mumluklar ile farklı otantik tabakları birleştirerek dekoratif anlamdaki zevkinizi ortaya koyabilirsiniz.

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*