Her insanın evinde yemek odası için ayrı bir mekan yaratabilmesi mümkün olmayabiliyor. Bu tür durumlarda genellikle kişiler salonlarını ikiye bölerek bir kısmını yemek odası şeklinde dekore etmeyi tercih edebiliyor. Salonlarınızı bu şekilde bölebilmek için ise salonunuzun yeteri kadar büyük olması gerekiyor.

yemek odası

yemek odası

Eğer geniş bir salona sahip değilseniz sadece yemek masası kullanmanız yeterli olacaktır. Salonlarınızda yemek odası takımı kullanmak istiyorsanız mümkün olduğunca salon takımlarınız ve aksesuarlarınız ile uyumlu olan modelleri tercih etmelisiniz. Mobilya markalarının aynı seride ürettikleri mobilyalar ve yemek odası takımlarını da tercih edebilirsiniz.

Yemek Odası Takımları Nasıl Yerleştirilmeli?

Yemek odası takımlarınızı seçerken kalın ve büyük mobilyaları tercih ederseniz mekanlarınızda yer problemi yaşayabilirsiniz. Yemek masaları hali hazırda aşırı yer kaplayan mobilyalar olduklarından dolayı mümkün olduğunca ufak parçalara sahip minimalist tasarımlara sahip olan yemek odası takımları modellerini tercih etmelisiniz.

yemek odası takımları

yemek odası takımları

Yemek odası takımlarınızı koltuk takımlarınızın arkasında kalacak şekilde yerleştirirseniz daha pratik kullanabileceğiniz özel bir yemek odası bölümünü kendinize yaratmış olursunuz.

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*