2016 Bahar-yaz sezonunda popüler olan dekorasyon rengi lacivert olacak. Koyu bir renk olmasına rağmen uygun şekilde kombinasyonlarla tamamlandığında, inanılmaz asil ve etkileyici görünüyor. Konakların, sarayların, köşklerin asalet rengini ”Nerede nasıl kullanırım?” diye düşünüyorsanız, duvarlardan, döşemelere, perdelerinizden süs eşyalarınıza kadar pek çok objede kullanabileceğiniz lacivert için çeşitli dekorasyon önerilerimiz olacak!

Tamamlayıcı Renkler Ve Aksesuarlar

Dekorasyonda lacivert zor bir renk gibi gözükse de bu gözünüzü korkutmasın. Lacivert rengin ekürisi beyaz renk ile yapacağınız salon düzenlemesi harika görünecektir. Duvar boyasında  iki rengi uygun oranda farklı duvarlarda kullanın. Daha az ışık alan bölgelerde beyaz kullanırsanız daha aydınlık olacaktır. Lacivert renk ile kullanabileceğiniz diğer bir ihtişamlı renk de gümüş olabilir. Gümüş çerçeveli tablo, mumluk, vazo gibi dekorasyon objeleri ile tamamlamayı unutmayın!

Salon Dekorasyonunda Lacivert Rengin Asaleti!

Salon Dekorasyonunda Lacivert Rengin Asaleti!

 

”Duvarlar kalsın, büyük iş!” derseniz, bu sezon salon dekorasyonunuzda lacivert rengi küçük değişiklikler yaparak da kullanabilirsiniz. Yeni bir halı, perde veya dekoratif aksesuarlar ile bu sezonun moda rengi laciverti evinize taşıyabilirsiniz. Birbiri ile uyumlu lacivert renkli parçaları bir araya getirerek çok asil, özgün alanlar yaratabilir ve değerli misafirlerinizi çok şık görünecek salonunuzda ağırlayabilirsiniz.

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*