Evimizde en sakınarak koruduğumuz ve sürekli temizliğini aksatmadığımız alanlardan biride salonlarımızdır. Genelde evimize gelen misafirlerimizi ağırlamak için kullandığımız oda olan salon dekorasyonunda dikkat edilecekleri sizler ile paylaşmak istedik. Öncelikle odanızın büyüklüğüne göre koltuk seçimi yapmanız daha yerinde olacaktır. Büyük bir odaya sahipseniz varaklı büyük koltuklar alabilir, küçük bir oda var ise pratik ve kullanışlı olması sebebi ile l koltuk tercih edilebilir.

Salon Dekorasyonu Nasıl Olmalı?

Salon Dekorasyonu Nasıl Olmalı?

Salon dekorasyonunda dikkat edilecekler arasında alacağınız masalarda çok önemli incelikler istiyor. Alanınız geniş ve büyük ise 12 kişilik bir yemek masası odanızı daha zengin gösterecek ve kalabalık yemek sofralarınız neşelendirilecek.

Salon dekorasyonunuzda dikkat edilecekler arasında, ortaya koyacağınız şık ve kullanışlı bir orta sehpa olmasıdır. Her gelen misafirinizin kolaylıkla ulaşabileceği bir masa sizi birçok sıkıntıdan kurtarıyor olacak.

Duvarlarda ise son yılın modası olan duvar kâğıtları ile hareketlik katabilir, isterseniz bir köşeye elektrikli olarak çalışan şöminelerden koydurabilirsiniz. Odanızın her zaman güzel kokmasını sağlamak adına tazen çiçekler barındırmanız hem görsel olarak hem de girenlerin hoşuna gidecek bir anekdot olarak kalacaktır.

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*