Evinizin her köşesi için dekoratif önerileri gözden geçiriyorsunuz; çünkü mutlu yuvanızın en güzel forma ulaşmasını istiyorsunuz. Hakikaten de bugün milyonlarca insan için ev konforunun yerini hiçbir mekânın sağlaması mümkün gözükmüyor. Bu nedenle de sizin kendi tarzınızı yansıtan ve tamamıyla size ait olan bir mekân için, renkli salon dekorasyon önerilerini takip ediyorsunuz.

renkli salonlar

renkli salonlar

Eğer evinizin en genel ve en rahat kullanım alanı olan salonları için renkli modeller arıyorsanız, her eşyayı renkli almak için telaş etmeyin deriz. Çünkü insan beyni her ne kadar renkli nesneleri beğenme eğiliminde ise de, belirli aralıklarda sadelik görmek ve nefes almak ister. Yani her eşyayı renkli almak yerine, birbiriyle uyumlu olan ve arada sadeliği de içine katan bir yelpaze oluşturmanızda fayda var.

Renkli Salon Dekorasyonu Nasıl Olmalı?

renkli salon modelleri

renkli salon modelleri

Eğer salonunuzda çok fazla dekoratif eşya yoksa, özellikle sade ve açık renklerde koltuk takımlarını ve bunlarla uyumlu görünen renkli kırlentleri tercih etmenizi öneriyoruz. Benzer şekilde, halı ve perde rengi seçiminizin de yine koltuk renkleriyle ahenk içinde olmasında fayda var. Eğer çok fazla dekoratif eşya seviyorsanız, bu kez bu eşyaların renkli seçilmesinde fayda görüyoruz.

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*