Tablolar her zaman ev dekorasyonunda önemli bir yere sahip. Günümüzde daha çok büyük ressamların orijinal tablosunun replika versiyonları yapılarak satışa sunulur. Modern görünümü yansıttığı gibi özellikle tablo çerçevesi mobilyalarınızla da uyumlu. Her oda için farklı bir görünümü evlerinize taşıyabileceksiniz.

tablo

tablo

Yeni Moda Duvar Tabloları Nasıldır?

Son dönemlerde çok moda olan parçalı tablo modelleri ile ev şıklığınızı konfora dönüştüreceksiniz. Birbirinin devamı olan parçaları duvarlarınıza farklı görselliklerle süsleyebilirsiniz. Doğa, manzara, hayvan ve ilginç geometrik desenlerin hepsi sizleri bekliyor. Yeni tasarım duvar tabloları ile ilginçliği yakalamanız mümkün. Çılgın renk ve desenlerle evlerinize farklı bir hava yansıyacak.

tablo modeli

tablo modeli

İş yerinize de farklı kombinleri getirmeniz mümkün. Büyük parçalardan oluştuğu için takması çok kolay. Kendi zevkinize göre parçalı duvar tablolarıyla ilginç motiflere imza atacaksınız. Modern tasarımlardan oluşan sezon tabloları görsel güzelliği sizlere yansıtıyor. Kalite ve şıklık en özel desenleriyle dekorasyon modasında şimdiden yerini aldı. Özel parçalardan oluşan tablolar yaşam alanlarınızı daha güzel hale getirecek.

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*