Kolinin İşletmelere Kazandırdığı Prestij

Her firmanın kullandığı ve vazgeçilmez malzemeler arasında yer alan koliler, asıl amacının dışında birçok firmaya prestij ve önemde kazandırmaktadır. Firmalar ürettikleri ürünleri mağaza ve benzeri yollarken kendi logosu ve kaliteli kağıttan basılmış kolileri kullanmayı tercih ederler. Buradaki asıl ama gönderilen yere verilecek “ben hiçbir masraftan kaçmıyorum” mesajıdır. Bilindiği üzere koli açıldıktan sonra çöp yığınından öteye gitmeden yok olmaya mahkumdurlar.

Dopel Kraft Koli Siparişi

Önemli olan diğer konu ise düz koli gönderimi yerine logonuz, telefon ve web adresinizin basılı olduğu koli çeşitleridir. Bu tarz kolileme yapan firmalar her zaman normal koli kullanan firmalara göre daha prestij ve değerli olarak piyasada devam ederler.

Bir firmam var, ne şekilde koli ve ambalajlama yapmalıyım?

Öncelikle firmanızın ürettiği ürünler ile doğru orantılı koli siparişi vermeniz gerekmektedir. Buradaki asıl amaç ürettiğin ürünün karşı tarafa gönderdiğiniz esnada bozulma, kırılma ve benzeri olumsuz durumlar ile karşılaşmadan fabrika üretiminden çıktığı gibi ulaştırılmasını sağlamaktır. Aynı zamanda ambalajlama yaptığınızda sırada kolinin yamulmadan doğru standartlarda ambalajlama yapmaya dikkat etmeniz gerekmektedir.

Taşıma Kolisi Satışı

Koli siparişi nerde ve nasıl verebilirim?

Koli siparişi vermek birçok işletme için büyük bir problem haline gelebilmektedir. Burada önemli nokta koliyi tedarik edecek firmanın zamanında üretim yapıp belirtilen tarih aralığında size kolileri teslim etmesidir. Bu alanda sizin için birçok ambalaj ve koli üretimi yapan firmaları araştırdık.

Sna koli & ambalaj, koli üretiminde kendini kanıtlamış ender firmalar arasında yerini almış ve bu sektörde hızla büyümeye devam ettiğini görmekteyiz. Site üzerinden aynı zamanda online koli satın alabilir, satın aldığınız kolilerin tüm özelliklerini yine site üzerinden belirleyebilirsiniz.

SNA Koli & Ambalaj iletisim bilgileri
Telefon: 0 212 651 23 24
Faks: 0 212 572 23 24
E-mail: sna@snaambalaj.com

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*