Gündelik hayatınızın büyük bir çoğunluğunu geçirdiğiniz iş yerlerindeki mesainiz bittiği zaman aslında işleriniz bitmiş sayılmıyor. İşlerin birikmiş olması ve yapılacak daha çok işin olması işlerinizi evden takip etmeniz gibi durumlara da yol açabiliyor. Bu tür durumlarda ise çalışma odası düzenlenmesi gerekebiliyor.

çalışma odası

çalışma odası

Evinizde kendinize şık bir home office yaratmak istiyorsanız ilk önce mekandaki kalabalık görünüme yol açan tüm detayları ortadan kaldırmanız gerekiyor. Çalışma odaları her zaman sakin, dikkat dağıtmayacak ve işlerinize konsantre olmanızı engellemeyecek sadelikte olmalıdır.

Çalışma Masası Düzeni ve Duvar Rengi Seçimi

Çalışma masanızı yerleştirdiğiniz bölgede ise yine aynı şekilde dikkat dağıtıcı aksesuarlar bulunmamalıdır. Çalışma masanızın üzerine loş bir ışık ve bilgisayarınızı koymanız yeterli olacaktır.

çalışma masası

çalışma masası

Mekanınızda kendinizi biraz ferah hissetmek istiyorsanız modern ve minimal tasarımlara sahip olan vazoların içerisine sevdiğiniz çiçekleri koyabilirsiniz. Çalışma odanızın duvarlarını ise tamamen kişisel zevklerinize göre dekore edebilirsiniz. Aşırı parlak ve ışıltılı olmayan renklere sahip olan tüm duvar dekorasyonu fikirlerini çalışma odalarınızda uygulayabilirsiniz.

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*