Klasik ve modern görünümü veren duvar kağıdı modelleri çarpıcı detaylarıyla yeni sezonda farklı renkleri de barındırarak geniş ürün yelpazesinde sizlere sunuluyor.

duvar kağıdı modelleri

duvar kağıdı modelleri

 

Kolay temizlenebilir özellikleri ve istenirse boyanabilmesi tercih nedenleri arasında yer alıyor. Tüm evinize farklı estetiği duvar kağıtlarıyla sağlayabilirsiniz.

Duvar Kâğıdı Modelleri ve Kullanım Kolaylığı

Evinizde sigara içtiğiniz zaman çabuk sararır ve devamlı boya ister. Duvar kâğıtları ile böyle problem yaşamazsınız. Silebilir ve eski haline döndürürsünüz. Evin her odasına farklı desenlerde uygulanabilir.

duvar kağıdı modeli

duvar kağıdı modeli

Çok çeşitli seçenekleri sizlere sunar. Duvarın bir bölümünü kâğıtla kaplayıp diğer bölümüne boya yaparsanız çok modern tasarımları evinize getirisiniz.

Canlı desenleri ve çarpıcı renkleri ile evlerin ferahlığı her sezon duvar kâğıtları modelleriyle canlanacak. Taş duvar motifleri ile evleri eski havaya büründürmeniz mümkün.

duvar kağıdı

duvar kağıdı

 

Baskı modeller ise bu sezon çok beğenildi. Eşyalarınızla uyumlu renkli tonlarını duvarlarınızda da yaşayacaksınız. Sıra dışı ve çarpıcı renk tonları ile evlerinize farklı bir estetik sağlayacaksınız. Kaliteli baskılar ile dayanıklı duvar kağıdı modelleriyle evlerinize güzel bir alan yaratın.

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*