Her insanın, evinin hem şık hem de orijinal eşyalarla döşemek istemesi gayet normaldir. Fakat günümüzde aslında çok fazla mobilya seçeneği olmasına rağmen, her evde hemen hemen benzer eşyalar görmeye başladığını fark etmeyen de yoktur. Çünkü evi için modern ev eşyaları almak isteyen müşterilerine aslında birbirinden çok da farkı olmayan ürünleri tavsiye eden satış elemanlarına çoğu zaman şahit olunuyor.

modern salon

modern salon

Peki, sizin evinizi diğerlerininkinden daha özgün ve daha kişisel hale getirmenin yolu nedir? Tabii ki modern olacağım diye her yeri modern ev eşyalarıyla donatmamak! Çünkü yan komşunuzla aynı mobilya takımını satın almış olsanız dahi, elişi bir kırlent ya da alaturka bir halıyla bile bir anda evinizin havasını değiştirmeniz mümkün.

salon dekoru

salon dekoru

Köşeli Koltuklarınız İçin Yuvarlak Puflar

Eğer vakti zamanında köşeli mobilya takımını tercih etmişseniz, belki de daha yuvarlak formlarda almanız yararlı olacaktır. Çünkü köşeli takımlar ya da köşe takımları günümüzün en çok tercih edilen koltukları arasında yer alsa da, bunları yuvarlak puf minderlerle yumuşatabilirsiniz. Aynı zamanda halı seçiminde de biraz daha klasik tasarımlara yer vermenizde fayda olacaktır. Yani her zaman modern ev eşyaları almak zorunda değilsiniz.

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*