Modern bir duruşa sahip olan banyo kendisini en çok aydınlatması ile ön plana çıkartır. Son dönemde yalnızca tek bir noktadan değil farklı noktalardan ışık yansıtan modern banyolar fazlasıyla tercih edilmektedir. Sizler de bu tür bir modern duruş yakalayabilmek için ufak spot aydınlatma ürünlerini tavandan ya da yan duvarlardan yararlanarak kullanabilirsiniz.

banyo

banyo

Banyolarınızı modern bir hale getirmek için desenli büyük fayanslar ile duvarlarınızı hareketlendirebilirsiniz. Üç boyutlu bir görünüm sağlayan fayanslarda gri, siyah ve beyaz renklerini kullanabilirsiniz.

Banyo Dolapları Nasıl Seçilmeli?

Banyo dolapları seçiminizi ise tek parça dolap modelleri yerine daha çok aynaları ayrı ve diğer bölümleri ayrı olan modern parçalardan seçebilirsiniz. Dolaplarınızın kenarına yerleştirebileceğiniz ufak spot aydınlatma ürünleri ile ise mekanınıza büyük bir ferahlık ve derinlik hissi kazandırabilirsiniz. Dolaplarınızı dikdörtgen ve kare gibi geometrik şekilleri olanlardan seçebilirsiniz.

banyo dekoru

banyo dekoru

Klozet ve küvetinizi ise kapıdan uzak bir noktada kullanmalısınız. Modernliği sağlamanın en büyük kurallarından birisi genişliği ve ferahlığı sağlayabilmektir. Bu sebeple klozet ile küvet arasında büyük bir mesafe bulunmalıdır.

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*