Mobilyaları evinizde en geniş yeri açacak şekilde yerleştirmek çok önemlidir. Bu hem kullandığınız alanı genişletir hem de mobilyalarınıza daha az iş düşmesini sağlar. Yıllardır bir sorun olarak bilinen mobilya yerleştirme artık yeni yöntemler ile eskisi kadar zor değil.

Mobilyalar Nasıl Yerleştirilmeli?

Mobilyalar Nasıl Yerleştirilmeli?

Siz de evinizi yeni mobilya yerleştirme yöntemleri ile profesyonel bir el değmiş gibi yerleştirebilirsiniz. Oturma odanızı daha samimi bir hale sokmak, koltukları insanların birbiri ile en rahat şekilde iletişim kurabileceği şekilde biçimlendirmek evler için en önemli çözümlerdir.

Profesyonel ev dekoratörlerine göre iki oturma alanı mesafesi  2 ile 3 metre arası değişir. Özellikle evlerde Amerikan mutfak tercih edilmişse oturma odaları normalden daha geniş tutulabilir. Uzmanlara göre bir dekorasyonun başarılı olması için ilk yapılması gereken şey dekorasyona dair detaylı bir plan yapmaktır. Bu plan hem size üretme şansı sunar hem de bir plan dahilinde çalışmanızı sağlar. Plan yapılırken evin tüm alanı değerlendirilmeye çalışılmalıdır. Önce çok kullanılan eşyalar ile başlanması ve daha sonra az kullanılan eşyalara geçilmesi de önemli bir ayrıntıdır.

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*