Evlerinizi daha konforlu bir hale getirebilmek için her zaman geniş alanlara sahip olmanıza gerek yoktur. Geniş bir alana sahip olmasanız bile ufak tefek yöntemler sayesinde işlevsel ve şık mekanlar elde edebilirsiniz.

Küçük fakat gözünüze batmakta olan ve değerlendirmeyi düşündüğünüz alanlara modüler mobilya olarak adlandırılan ufak koltuk ya da kanepeler koyabilirsiniz. Alternatif tasarımları ile tüm mekanlara uyumlu olabilen bu mobilyalar ile kendinize ekstra alan yaratabilirsiniz.

Merdiven altlarındaki duvarı kırdırarak bu alanı ayakkabılık ya da ufak bir depo olarak kullanabilirsiniz. Dilerseniz bu duvarı ufak bir kapı ile bölerek duvar kağıdı ile kaplayabilirsiniz.

Televizyon Nasıl Yerleştirilmeli?

Küçük Alanlar Nasıl Değerlendirilmeli?

Küçük Alanlar Nasıl Değerlendirilmeli?

Merdiven altlarına modern tasarımlı sandıklar koyarak kullanmadığınız kıyafetlerinizi ya da mevsim dışı olan kıyafetlerinizi içerisine yerleştirebilirsiniz.

Dar alanlarda sık tercih edilen konsolları da kullanarak kendinize ekstra depolama alanları yaratabilirsiniz. Böylelikle fazlalıklardan kurtularak mekanlarınızda daha ferah bir hava elde edebilirsiniz.

Sıkışık olan bölgelerde televizyon dolabı kullanmaktan da uzak durmalısınız. Bunun yerine televizyonu duvara monte ederek alandan tasarruf edebilirsiniz.

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*