Dekorasyon yaparken bazı mobilyaların ve aksesuarların kapladıkları geniş alanlar sebebiyle ufak tefek sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Özellikle mekanlarınızda yer sıkıntısı yaşıyorsanız koltuk takımlarını yerleştirmeniz biraz sorun yaratabilir.

Bu sebeple koltuk takımı seçmeden önce mekanınızın ölçülerini belirlemiş olmanız gerekiyor. Ölçülerinize göre koltuk takımları seçtiğiniz zaman ise her zaman duvara dayalı bir şekilde takımlarınızı yerleştirmeniz gerekiyor.

Ayrıca ihtiyacınız olacak büyüklükte koltuk takımları almanız da alandan tasarruf etmenizi sağlayacak bir diğer yöntemdir. Eğer misafir yoğunluğunuz aşırı kalabalık değil ise ve evinizdeki nüfus az ise daha ufak boyutlu ve az yer kaplayan L koltuk takımlarını seçebilirsiniz.

Koltuk Takımı Renk Seçimi Nasıl Olmalı?

Koltuk Takımları Nasıl Seçilmeli?

Koltuk Takımları Nasıl Seçilmeli?

Koltuk takımlarının renklerini seçerken dekorasyonunuzda yer alan diğer detaylara bakmalısınız. Eğer klasik bir dekorasyonun hakim olduğu bir mekanınız var ise daha koyu renkli ve klasik ahşap detaylar ile süslenmiş olan modelleri seçebilirsiniz.

Modern bir dekorasyonun hakim olduğu mekanlarda ise köşe koltuk takımı modellerini tercih edebilirsiniz. Bu tür takımlar modern tasarımlara sahip olan ve daha az yer kaplayan koltuk takımlarıdır.

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*