Koltuk kaplama için özel kumaşlar günümüzde farklı çizgileri ve motifleri ile evlerinize yeni bir görsellik kazandırıyor. Bilgisayar teknolojileri ile hazırlanan özel desenler ile eşyalarınıza renk uyumunu sağlayacaksınız. Eski ve soluk görünümlerin yerine canlı ve orijinal tasarımlar sizleri bekliyor.

koltuk

koltuk

Deri Koltuk Kaplama Modelleri Nelerdir?

Deri koltuklara özgün tasarımlar için uzmanlar daha sıkı bir çalışma içine girdi. Renk ve görsellik olarak ev ya da işyerinizde hemen dikkatleri çekecek. Sade renklerden oluşan bazı modeller özellikle ilginç yastık renkleriyle daha canlı hale geliyor. Desenli ya da düz renkleri sevenlere özel tasarımlar dekorasyon modasında.

 

Renkli ve canlı bir ev hayatı yaşamak isteyenlere özel tonlar bu sezon çok moda. Kırmızı ise büyüleyici tonları ile sizlerin evlerine ferah bir hava katacak. Modern tasarımlardan oluşan sezon dünyasında istediğiniz kumaş modelini bulmanız mümkün. Renkleri kendi zevkinize göre seçmeniz de mümkün. Tüm odalarınıza görsel bir güzellik sağlayacaksınız. Çağdaş ve modern tasarımlardan oluşan moda dünyasının yeniliklerini mutlaka sizler de takip edin.

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*