Klasik dekorasyona sahip olan mekanlarda toprak tonları veya canlı renkler kullanılabilir. Kahverengi tonları ile bej renginin uyumları klasik dekorasyon açısından oldukça idealdir. Bu renkler dışında mor ve beyaz uyumuna da klasik dekorasyon içerisinde yer verilebilir.

klasik

klasik

Koltuk takımlarınızı klasik stilinize uygun olarak seçmek istiyorsanız rahat ve geniş modellere göz atmalısınız. Koltuk takımlarınızın yanında yer alan fiskos masanın üzerine abajur yerleştirerek koltuk takımlarınız ile mükemmel bir bütünlük sağlayabilirsiniz.

Genel Dekorasyon Uyumu Nasıl Sağlanır?

Halılar ise son dönemlerde şagi ve modern tarz halılardan üretilmiş olarak karşımıza çıkıyor. Tavan ışıklandırmaları ise klasik dekorasyonda en fazla ön plana çıkan detay oluyor. Klasik bir avize ile salonlarınızın tüm havasını mükemmel bir havaya büründürebilirsiniz.

klasik salon

klasik salon

Orta sehpalar ile koltuk takımlarının uyumunu ise renk seçimlerinize dikkat ederek yapabilirsiniz. Bunlar dışında salonlarda ayrı bir yemek bölümü yapmak istiyorsanız yemek masınızın, büfenin ve yanında yer alan tüm detayların salon ile bütünlük sağlayıcı özelliklere sahip olmasına dikkat etmeniz gerekiyor. Uyumu yakalayabilmek için ahşap, sıcak ve işlevsel mobilyalar kullanabilirsiniz.

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*