Katlanabilir Kare Masa Sandalye

Katlanabilir Kare Masa Sandalye

Katlanabilir masalar ve sandalyeler evde yer kazanmak için çok önemli parçalardır. Özellikle evinizde yer sorunu yaşıyorsanız katlanabilir masa ve sandalye modelleri en büyük yardımcınız olacaktır. Kullanımı ve temizliği oldukça kolay olan bu ürünler 2014 yılında modern bir görünüme  de kavuştular.

Katlanabilir Yuvarlak Masa Sandalye

Katlanabilir Yuvarlak Masa Sandalye

Doğal ahşap rengingen kurtulan katlanabilir masa ve sandalyeler farklı renk ve tonlarda evinize en uygun şekilde bulunabiliyorlar. Katlabilir masalara olan talebin artması tasarımcıları da harekete geçirmiş durumda ve tüm masa ve sandalyeler artık daha az yer kaplaması için katlanabilir şekle getirilmeye başlandı.

Katlanabilir Masa ve Sandalye Modelleri

Katlanabilir Masa ve Sandalye Modelleri

Katlanabilir masa ve sandalyelerin fonksiyonel olması kadar kötü hava koşullarına dayanması da çok önemli. Örneğin soğuk havalara, kar ve yağmura olabildiğince dayanabilen masa ve sandalye modelleri evler için çok önemli. Uzun süre güneş altında renk atmamaları da size yardımcı olacaktır. Ayrıca çalışma masalarında da bu tip katlanabilir masa ve sandalyeler diğer bilgisayar eşyalarına yer açabilmek adına kullanılabilir. Bu tip masa ve sandalyeler artık daha hafif malzemeden yapılıyor ve bu sayede taşınmaları kolay oluyor.

Yazıdaki Yorumlar
  1. merhabalar….. yuvarlak masalı takımın fiyatı nedir ve nasıl edinebiliriz acaba…

  2. Yuvarlak. Katlanir masa n kadar

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*