Kare tipindeki salonlarınızı dekore ederken dikkat etmeniz gereken nokta koltuk takımları yerine L koltuklar kullanmak olmalıdır. L şeklindeki koltuk takımları oturma odalarınızı daha geniş tutmanızı sağlayacak ve yemek masası için ihtiyacınız olacak olan yeri size yaratacaktır.

dekor

dekor

L koltuğu salonunuzun kapıdan uzak olan bir köşesine yerleştirerek etrafına da TV konsolu koyabilirsiniz. Eğer TV konsolu yerine TV ünitesi kullanmak istiyorsanız yemek masasını da salona koyduğunuz takdirde göz yorucu bir dekorasyon yaratmış olursunuz.

Yemek Masası Kullanmayı Düşünmeyenler Ne Yapmalı?

Salonunuzda yemek masası kullanmayı düşünmüyorsanız daha özgür bir şekilde dekorasyon yapabilirsiniz. Yemek masalarının olmaması tüm salonunuzun daha rahat ve ferah olmasını sağlamaktadır. Yemek masasının olmamasından elde ettiğiniz geniş alanı dinlenme ya da tek kişilik TV koltukları ile doldurabilirsiniz.

salon

salon

Salonunuzun geri kalanında ise koltuk takımlarınıza uyumlu olan üçlü koltuk ya da tekli koltuk modeli koyabilirsiniz. Salonun penceresiz olan duvarlarından birisini TV üniteleri ile tamamen kaplayabilirsiniz. Diğer boş duvara ise üçlü koltuğunuzu yerleştirebilirsiniz.

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*