Ev ofisi ya da Home Office olarak geçen bu tarz dekorasyonlarda ince detaylar çok önemli. Evde çalışma sistemi, rahatlığı getirse de her zaman gelen konuklar için gösterişli bir dekorasyon gerekli. Huzurlu bir görünüm ve iç açıcı renklerle her zaman evinizde harika bir iş alanı kendinize yaratabilirsiniz.

home ofis dekorasyonu

home ofis dekorasyonu

Ev Ofisi Dekorasyonunda Yenilikler

İlk olarak hangi bölümü home Office olarak kullanacağınızı belirleyin. Eşya düzeni ise çok önemli. Çok kalabalık bir görünüm olmamalı. Eşyalarınız çok fazlaysa fazla olanları kutu içine koyarak saklayabilirsiniz. Uyumlu renk ve aksesuarlar ile harika bir alan yaratmanız mümkün.

ofis

ofis

Işık gören yer evinizde neredeyse, orayı ev ofisinde kullanabilirsiniz. Çalışma alanınızda gürültü olmamalı. Televizyon ya da radyo gibi araçları bulundurmamaya dikkat edin. Çiçeklerin güzelliğinden her zaman yararlanın. Ruhunuz için de çok önemli. Masa seçimi gibi sandalye de çok kullanışlı olmalı. Renk tonlarında özellikle ruhunuzu okşayacak pastel tonları kullanın. Ufak objeler ise ortama renk katar. Işıklandırma sistemi ise çok iyi ayarlanmalı.

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*