Giyinme odaları genellikle büyük alanlı evlerde tercih edilmekte ve bu evlerde dekorasyon gerçekleşmektedir. Giyinme odası sadece kıyafetlerin saklanması ve üzerimizi değişmek için kullanılan alanlardır. Giyinme odaları da usta bir el tarafından dizayn edilirse evinize hoş bir görüntü sağlar. İlle de bir dekoratör elinin değmesine de gerek yoktur. Küçük birkaç öneri dekoratör elinden çıkmış kadar zevkli olacaktır.

giyinme odasi dekorasyon fikirleri

Giyinme odaları öncelikle aydınlık ve ferah olmalıdır. Giyinme odasının ortasına herhangi bir aksesuar koymanız hareket kabiliyetinizi ortadan kaldıracağından buna dikkat ediniz. Giyinme dolaplarının kapalı olması odayı daha derli toplu göstereceğinden kapalı olmasını sağlayın. Sürgülü dolaplar bu konuda sizin için daha avantajlı olacaktır. Dolap kapaklarının en azından birinin aynalı olması giyinirken faydalı olacaktır.

Giyinme odaları tepeden aydınlatma ile aydınlatılır ise daha zevkli bir görüntü elde edilmesini sağlar. Bunun yanında gündüzleri yerden aydınlatma daha yararlı olur. Giyinme odası her zaman kapaklı dolaplar ile tercih edilmeyebilir. Bu noktada ne kadar bol raf yapılır ise o derece etkili ve güzel bir görüntü verilmesini sağlar.

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*