Özellikle salon dekorasyonu hanımlar için oldukça önemlidir. Hem yaşam alanı olması açısından hem de misafirlerin bu mekanda ağırlanması açısından oldukça önemli olan bu alan; farklı aksesuar seçimleri ile modern ve hoş bir görünüme kavuşabilir. Özellikle dekorasyonda orta sehpa kullanımı, farklı kullanımlar ve beraberindeki aksesuarlar, salonun havasını köklü bir şekilde değiştirebilir.

sehpa

sehpa

Dekorasyonda Orta Sehpa

Farklı düzenlemeler ve ilginç görünümler elde etmek isteyenler, orta sehpa ile bu durumu yakalayabilir. Orta sehpaların üzerinde kullanılan aksesuarların başında mumlar gelir. Farklı renklerde, şekillerde ve kokularda olan mumlar ve bu mumların koyulduğu ilginç şamdanlar sayesinde, orta sehpanın görünümü oldukça hoş bir hal alabilir. Böylece gösterişli ve modern bir görünüm yaratılır.

tasarım

tasarım

Bütçeye veya tarza uygun farklı gümüş mumluklar da tercih edilebilir. Ayrıca son zamanlarda sıkça görülen dekoratif cam şişeler, dekoratif sehpada kullanılarak dekorasyon tamamlanabilir. Farklı boyutlarda ve desenlerde bulunan dekoratif kutuların sehpa üzerinde konumlandırılması da güzel bir görüntü oluşturur. Ayrıca bazı eşyaların hasır sepet içerisinde toplanmış şekli, hem görüntü hem de kullanışlılık açısından doğru bir tercih olur.

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*