İç mimarlar var, iç ve dış mekanların dekore edilmesi için çalışan bu işin eğitimini almış yetkin insanlar. Eğer evinizi veya işyerinizi bu alanda çalışan insanlara dekore ettirmek istemezseniz ya da ekonomik olarak pahalı bulursanız, o zaman iş başa düşüyor ve kendiniz dekore ediyorsunuz ama bu da başlı başına bir sanat. Evin genelinde bir uyum yakalamak ciddi bir efor gerektiriyor sonuçta.

duvar

duvar

Nitekim ev dekore ederken duvar dekorasyonu da oldukça önemli bir konu. Çünkü doğru duvar dekorasyonu ile eve bambaşka bir hava vermek mümkün.

Duvara Ne Yakışır?

Birkaç örnek vermek gerekirse bir duvarı baştan aşağı ünlü resim ve fotoğrafların röprodüksiyonları ile kaplayarak evin içinde sıra dışı bir görünüm yaratabilirsiniz.

taş duvar

taş duvar

Eğer odanız küçük ise hacim vermek için duvardan duvara aynalar kullanabilirsiniz. Yatak odalarında da tavana ayna koymak son derece özel bir hava verecektir.

Farklı renklerde duvar kağıtları ile odanın görüntüsünü değiştirmek mümkün Bir duvarda kırmızı diğer duvarda Eiffel kulesi kullanarak ortaya çarpıcı bir görüntü çıkarabilirsiniz.

Dıvarda küçük özel tasarım bir kitaplık da fena durmayacaktır.

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*