Günümüzde giyim modasının ibresinin, romantik akımı gösterdiği gibi ev dekorasyonunda da yumuşak bir hava hakim. Pastel tonlara geçiş sağlayan sezonda aynı zamanda ağaç ve çiçek desenleri göz kamaştırıyor.

evde dekorasyon

evde dekorasyon

Pembelerin, krem, beyaz, mor, mavi tonların birbirini tamamladığı kırlentler ile göz dolduran koltuk takımları, eskitme çerçeveler, renkli aynalar, yapma çiçekler ile evler kırlara dönüştü. Kırların romantizm ve coşkusunu evlere taşıyan 2015 ev dekorasyon modası, en çok kadınların rağbet ettiği konu arasına giriyor.

Ev Dekorasyonunda Değişim

Evlerin iç dizaynına eskisinden daha özen gösterildiği gözlerden kaçmıyor. Artık her yıl değişen, yenilenen ev dekorasyon modasına ayak uydurmak adına, insanlar özenli davranıyor.

ev dekorasyonu

ev dekorasyonu

Mobilyalar değişmese de aksesuarlara yenilikler katılıyor, duvarlar boyanıyor, çerçeveler değişiyor. Kısacası giyim dünyasında nasıl her sezon takip ediliyor ise ev dekorasyonunda da aynı şey söz konusu.

Salonlar evin en sık kullanılan yeri olmasından dolayı daha fazla ilgi uyandırırken, evlerin diğer odaları hatta bahçeler dekorasyon trendlerinden nasibini alıyor. Bir çok insan için hayatının merkezi olan ev, zevkle döşenip, keyifli yaşanacak mekanlar anlamına geliyor.

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*