Yeni bir eve taşındıysanız ya da uzun yıllar kullandığınız eşyalardan sıkıldıysanız evi yeniden dekore etme vakti gelmiş demektir. Uzun zamanlar geçirdiğiniz, mabedinizi dekore ederken dikkat etmeniz gereken bazı önemli hususlar vardır. Bu küçük detaylara dikkat ederek kullanımı rahat pratik şık bir dekorasyona kavuşabilirsiniz. Ev dekorasyonu konusunda yeterli tecrübeniz yoksa mutlaka zevkine güvendiğiniz bir arkadaşınıza ya da bu alanda uzmanlaşmış profesyonel birisinden yardım alın.

ev

ev

Ev Dekore Ederken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Dekorasyona başlamadan önce evi mimarisi, büyüklüğünü ve rengini göz önüne alarak eşya satın alın. Duvarların açık tonlarda boyanması evi daha geniş ve daha ferah gösterecektir. Eğer açık renkler kullanmak istemiyorsanız koyu ya da pastel renkleri açık renklerle bir arada kullanabilirsiniz.

ev dekoru

ev dekoru

Evde olabildiğince az eşya kullanmaya özen gösterin. Çok eşya kullanılan dekorasyonlar, kullanışsız olmasının yanı sıra şık bir görüntüde oluşturmayacaktır. Evi kendi zevkinize göre dekore edin. Asla kullanmayacağınız eşyalardan uzak durun. Ev dekore ederken, yıllar geçse de modası geçmeyecek klasik sade eşyalar kullanmaya özen gösterin.

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*