Dekorasyon son dönemlerde oldukça önemli bir iş alanı ve sektör haline geldi. Gerek evlerde gerek iş yerlerinde insanlar belli konseptlerde eşyalar ile dekorasyon sağlıyor. Bulunulan ortamın büyüsü, ambiyansı direkt olarak dekorasyonunun doğruluğuna bağlıdır. Biz bu yazımızda siz değerli okuyucular için ev dekorasyonu konusunda dikkat edilmesi gereken konulardan kısaca söz etmek istedik.

dekorasyon

dekorasyon

Zevk kişi kişi farklılık gösteren bir kavramdır. Dolayısıyla herkesin beğeneceği ve yapacağı dekorasyon aynı olmayabilir. Kimisi iç açıcı odalar,  ferah ve renkli mutfaklar tercih ederken  kimisi daha loş ve romantik ambiyansa sahip alanlar tercih eder. Mesela bazısı da en çok vakit geçirdiğimiz alan olan oturma odasının da modern bir görünüm ister.

renkli dekor

renkli dekor

Ancak Doğru Aksesuar ile Doğru Dekorasyon Yapılır!

Bu noktada her ne tarz seviyorsanız olun doğru ve büyüleyici bir dekorasyon için doğru aksesuar tercihi yapmanız gerektiğinin bilincinde olmalısınız. Yani  dekorasyon bu anlamda bütünseldir. Fiyatı uygun olan ya da çok beğendiğiniz klasik tarzlı bir duvar saatini modern hava ile dizayn ettiğiniz oturma odasında kullanmanız ne denli doğru olabilir? Dekorasyonda esas nokta bu ince ayrıntıdır.

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*