Klasik modern ayırımında keskin çizgileri olan eskitme mobilyaların apayrı bir tarzı vardır. Geçmişe uzana bir köprü gibi size farklı duygular yaşatır. Hiç gitmemiş olsanız bile antika eşyalarla döşenmiş bir Fransız veya İngiliz evinde yaşamış olduğunuzu hissettiren garip bir hayal dünyasına salıverir sizi. Zarif kıvrımları, göz kamaştırıcı ihtişamı ile adeta büyülenirsiniz!

Dekorasyonda Farklılık Yaratın!

Eskitme Mobilyalar Konsepti

Eskitme Mobilyalar Konsepti

Eski görünümü verilmiş mobilyalar ev dekorasyonunda zarif tasarımlarla bezenerek klasik görünümle mekanınızın havasını bir anda değiştirebilir. Eskitme kapılar, sandıklar ve konsollar ile tamamlanabilecek konsept,  salonlarınıza, mutfaklarınıza, yatak odalarınıza, hatta banyolarınıza yeni bir soluk getirebilir. Günü birlik sıradan yaşantılar hayatınızda bir anlam kazanır ve farkınızı ortaya koyabilirsiniz.

Özel Tasarım Eskitme Mobilyalar

Geçmişten günümüze kalmış antika mobilyaları bulabilmek de mümkün fakat ebatları evinize uygun olmayabiliyor ve her parçayı bir araya getirmek de oldukça zorlanırsınız. Tabii, işin bir de ekonomik tarafı var. Bir hikayesi olan, yaşanmışlıkları hissettiren ve muhteşem görüntüsüyle büyüleyen eskitme stili mobilyalarda kişiye özel, el işçiliğine dayalı tasarımlarda yapılabiliyor. Size özel mobilyaların samimi, keyifli ve sıcak ambiyansında huzurlu hikayeler yazabilirsiniz!

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*