Eski eşyalarınızı atmayın. Aslında dekorasyon demek her şeyi baştan aşağıya değişmek anlamına gelmemektedir. Aslında en güzel dekorasyon fikirleri eski şeylerden yapılan daha üretken bir biçimde eski eşyalarımızı evimize kazandırdığımız şekillerde yapılan dekorasyonlardır.

Bu tip eski eşyalarınızı değerlendirme dekorasyonunda hem ailenizle birlikte çok eğlenecek hem de kendi tarzınızı kendiniz yaratmış olacaksınız.

eski mobilya yenileme

eski mobilya yenileme

Örneğin duvar kağıdınızı değiştirmek yerine eğer bir yırtığı yok ise kendiniz çeşitli desenlerde üstüne resimler veya gelişi güzel boyayı üstüne fırçayla sürterek yeni bir görünüm elde edebilirsiniz.

Dekorasyonda önemli olan bir ahenk içinde olması gereken eşyalarımız duvar kağıtlarında da aynı tonda renkler kullanmamız daha sağlıklı olmaktadır. Birde eski eşyamızı aynı işlevi görecek bir biçimde de kullanmak zorunda olmadığımızı da belirtmek isterim.

Eski eşyalarınızı atıp tamamen yeni eşyalar alarak çok miktarlarda harcama yapacağınız gerçeğini de unutmayınız ve eski eşyalarınızı değerlendirmenin, geri kazanmanın yollarını arayınız. Eski eşyalarınızdan ne derece güzel dekorasyon aksesuarları yapılacağı gibi konularda da sitemizi takip ederek öğrenebilirsiniz. Birde eski eşyamızı aynı işlevi görecek bir biçimde de kullanmak zorunda olmadığımızı da belirtmek isterim.

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*