Seven bir kadın her zaman partneri tarafından şımartılmayı beklememelidir. Romantik olması gereken sadece erkek değildir çünkü. Yürüttüğünüz ilişkiye sevdiğiniz adama değer verdiğinizi göstermek için sizde taşın altına elinizi koyun. Unutmayın o erkeksi görüntülerinin altında daima sizden güzel şeyler bekleyen istekli bir çocuk vardır.

Bu Yöntemleri Deneyin

Erkekleri Şımartmanın Yolları

Erkekleri Şımartmanın Yolları

Erkeğin kalbine gitmenin en pratik yolu midesidir. Onu şımartmak için güzel bir akşam yaşatın. Evine geldiğinde muazzam bir masa karşılasın onu. En sevdiği yemekleri ellerinizle yapın. O, anın şokunu yaşarken sessize gelin ve ellerinizle gözlerini kapatarak klişe ama etkili bir an yaşatın. Erkekler, bayanlar kadar bağlı değildir spa saatlerine. Fakat bir kere denediğinde rahatlayacak ve bağlanacaktır. Ona hoş bir spa saati ayırın.

Hiç ummadığı bir zamanda büyük bir sürprizle karşısına çıkın. Onu birkaç günlüğüne hoş bir tatile götürün. Hem tatil hem de yanında siz olduğunuz zaman mutluluğa diyecek olmayacaktır erkeğin. Aynı zamanda erkekler futbola düşkündür. Tuttuğu takımın önemli bir maçına iki bilet alabilir ona sürpriz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*