İç ya da dış cephe boyamaya karar verdiniz ve elinize bir renk kartelası aldınız. Hep aynı ve sınırlı sayıda renkleri görmek çok can sıkıcı. Kendiniz boyalar karıştırarak bir renk elde etmeye kalkışsanız, tekrar aynı rengi tutturma ihmaliniz çok düşük. Bir boya ustası ne kadar usta olursa olsun tekrar aynı rengi elde etmek de zorlanır fakat renkleri karıştıran bir bilgisayar ise hata yapma payı sıfır. Renkleri bilgisayarla hazırlayan Dyo, sınırlı renk seçeneklerine son veren ilk boya markası.

Dyo Boya Renk Pınarı Makinesi

Boya ustası Dyo Boya, sınırlı renk alternatifleri sunan kartelaları uzun zaman önce bıraktı. Geliştirdiği Renk Pınarı sistemi ile binlerce renk alternatifi sunan Dyo renk kartelasında istediğiniz renkleri bulmanız mümkün.

Dyo Renk Pınarı, önce bilgisayar ortamında renkleri oluşturan ve karıştıran bir sistem. Bilgisayarında 30 binden fazla renk formülü ile çok geniş bir renk yelpazesi üretebiliyor. Dyo renk pınarı ile istediğiniz her miktarda boya üretebilir ve her zaman aynı rengi elde edebilirsiniz.

Her geçen gün renk pınarı sistemini geliştiren Dyo boya, kendisini diğer markalardan ayıran teknolojilerle benzersiz ürünler ve renkler üretmektedir. Su bazlı iç cephe, dış cephe, vernik ve çeşitli boya ürünlerinde dayanıklı ve zengin renkleriyle Dyo, şüphesiz boya sektörünün bir numaralı markası.

Bugün bir çok mağazada Dyo renk pınarını görebilir ve istediğiniz rengi elde edebilirsiniz. Dyo ile binlerce renk seçeneğiniz olduğunu unutmayın.

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*