Dekoratif biblolar deyip geçmeyin, onlar kullanıldığı ortamlarda sandığınızdan daha etkili görsel şölen yaratabilirler. Özellikle kapalı mekânlarda havayı bir anda değiştirebilecekleri gibi dekorasyonun da en önemli parçalarından biridir. Peki, siz ne tür biblolardan hoşlanıyorsunuz? Hayvan figürlerinden mi? Yoksa insan figürlerinin farklı yorumlandığı biblolardan mı? Belki daha farklı soyut kavramların işlendiği biblolar ilginizi çekiyor olabilir.

Dekoratif Biblolar Ufak Ama Etkili Dokunuşlardır

Dekoratif Biblolar Çok İşinize Yarayabilir

Dekoratif Biblolar Çok İşinize Yarayabilir

Kapı girişine yerleştirdiğiniz modern bir dresuar, salonunuzun tam ortasına konumlandırdığınız estetik ve gösterişli bir orta sehpa, yatak odanızda kullandığınız komodinler ve daha sayamayacağımız birçok mobilya ve sehpaların üzerine koymak ve onları daha etkili bir hale getirmek için biblolara ihtiyacınız olacak. Özellikle orta sehpalarda sıkça tercih edilen dekoratif kâseler ve mumluklar salonunuzu daha gösterişli bir hale getirebilir.

Son aylarda tv ünitelerinde ya da antre gibi bölümlerde kullanılan yüksek bacaklı sehpaların üzerine soyut kavramlar içeren dekoratif biblolar koymak oldukça moda haline geldi. Bu hem şık hem de kullanışlı bir seçenek olarak göz dolduruyor. Siz de birkaç küçük dokunuşla yaşam alanlarınızı yeniden yaratabilirsiniz.

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*