Dekorasyon modası içerisinde yer alan oldukça farklı ve özel ürünler mevcut. Yaşam alanlarını güzelleştirmek için kullanılan dekor ürünlerinden birisi ise mumlar. Farklı renkleri, büyüklükleri ve şekilleri ile ön plana çıkan mumlar ortama kattığı loş ışığın yanı sıra görselleri ile bulunduğu alanda ilgi çekici bir özelliğe sahip.

dekoratif mumlar

dekoratif mumlar

Konsollarda, masa üstlerinde ve farklı yerlerde kullanılan mumların diğer bir özelliği ise kokuları. Son yıllarda üretilen kokulu mumlar ile ortamlarınızı aydınlatabildiğiniz gibi aynı zamanda kaliteli ve hoş bir koku ile yeni bir ayrıcalığı yaşayabilirsiniz. Mumları sürekli olarak yakmak elbette ki zorunluluk değil. Aksesuar amaçlı olarak da mumları yakmadan kullanabilirsiniz.

mum modelleri

mum modelleri

Dilediğiniz Renk Kombinlerini Gerçekleştirin

Evlerin içerisinde kullanılan mobilyalar, perdeler ve aksesuarların renk uyumuna dikkat etmek her zaman için görsel bir estetiği beraberinde getirecektir.

şamdam

şamdam

Ortaya çıkan bu görsel estetiğe birbirinden farklı renk ve desendeki mumlar ile sizde katkı sağlayabilirsiniz. Ayrıcalıklı ve oldukça özel tasarımlara sahip olan, farklı büyüklükteki mumlar ile yaşam alanlarınızda uygulayacağınız dekorasyonlar artık çok daha kolay.

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*