Dekorasyon günümüzde hemen her alanda uygulanan ve özenilen bir yapıya sahip. yaşanılan ortamların güzelleştirilmesi için yapılan dekorasyonların tamamı estetik bir kaygıya sahip.

çiçekli tablo

çiçekli tablo

Özellikle yaşam alanlarımız olan evlerimiz için uygulanan çok farklı dekorasyon ürünü mevcut. Son yıllarda boş duvarları süslemek ve estetik bir görünüm kazandırmak için duvar kâğıtları sık bir biçimde kullanılsa da bunun yanı sıra tablolarda duvarların vazgeçilmezi olmaya devam ediyor.

tablo

tablo

Yeni model tablolar ise kalın kenarlı ve parçalı bir yapıya sahip. Büyüklü küçüklü bir diziliş ile duvarlara asılan bu tablolar arasında oldukça kısa mesafeler var. Bütün olarak tablo üzerinde yer alan şekil kendisini gösterirken aralarda bırakılan boşluklar ise ortama çok farklı bir hoşluk katıyor.

 

Hayal Ettiğiniz Gibi

Alışılan gelmiş olan tek tablo tasarımlarından çok daha farklı olan bu ürünler sayesinde sizde yaşam alanlarınızı güzelleştirebilirsiniz. Çiçek desenleri, şekiller, şehir resimleri, çizgiler ve çok daha fazlasını parçalı tablo modelleri içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. Kullanacağınız kaliteli dekorasyon ürünleri ile daha yaşanabilir ortamlar oluşturmak artık çok daha kolay.

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*