Günümüzde genellikle kapalı alanlar için kullanılan farklı dekorasyon önerileri var. Dekorasyon için en sık kullanılan ürünlerin başında ise aydınlatmalar geliyor. Gerek iş merkezlerinde, gerek ofislerde gerekse evlerde kullanılan aydınlatmalar hem ihtiyacı olan aydınlığı sağlıyor hem de farklı şekilleri ile ortamlara estetik bir hava katıyor.

aydınlatma

aydınlatma

Son yıllarda aydınlatma dekorasyonun da en sık kullanılan ürünler led lambalar. Gizli ya da açıktan kullanılan bu lambaların oldukça farklı özellikleri söz konusu. Öncelikli olarak bu lambalar oldukça ekonomik bir enerji tüketimine sahip. İkincil olarak bu lambalar dekorasyon söz konusu olduğunda oldukça etkili oluyor. Kullandıkları alanlara göre tercih edilen farklı renkleri de her geçen gün artıyor.

led ışık

led ışık

Gizli Işıklar Her Zaman İçin Tercih

Led ışıkların dekorasyonda en çok kullanıldıkları yer ise gizli bölgeler. Duvar araları, asma tavan araları gibi farklı yerlere döşenebilen farklı renklerde kullanılan led ışıklar ortama çok farklı ve özel bir hava katıyor. Loş ışık sevenlerin tercihi olan bu aydınlatmalar aynı zamanda ortamı çok daha çekici bir hale getiriyor.

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*