Dekorasyon hayatımızın oldukça önemli bir parçasında yer alıyor. Evimizin şahane gözükmesi için dekoratif malzemelere ya da aksesuarlara onlarca para döküyoruz. Aslında hiç fazla para harcamadan da evinizi kendi tarzınızda istediğiniz gibi dekore edebilirsiniz.

dekoratif aksesuar ürünleri

dekoratif aksesuar ürünleri

Özellikle son yıllarda geri dönüşüm kavramının ön plana çıkmasıyla dekorasyon alanında da bazı yenilikler kendini gösterdi. Karton malzemelerden kitaplıklar, tabureler hatta masalar gibi birçok ev eşyası yapılabiliyor. Sizler de evinizde atmayı düşündüğünüz, artık çöp olarak gördüğünüz malzemeleri değerlendirerek şahane aksesuarlar elde edebilirsiniz.

Eski Eşyalarınızı Değerlendirin

Evinizde teneke kutular mı var? Sakın çöpe atmayın üzerine minik delikler açarak motifler çizebilir ve içine mum yerleştirerek şahane bir mumluk tasarımı yapabilirsiniz.

dekoratif ürünler

dekoratif ürünler

Bunun dışında  evde fazla olan ve kullanmadığınız üçlü prizleri de değerlendirerek üzerlerine  desenler çizebilir, boyayabilir ve yine onlara minik mumlar yerleştirerek mumluk olarak değerlendirebilirsiniz.

Artık malzemeler ile dekoratif aksesuar yapmak hem oldukça keyifli zaman geçirmenizi hem de evinizde çok farklı tarzda aksesuarlar yapmanıza olanak sağlıyor.

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*