Bien Seramik 2013 yılında sonbaharı evlerinize taşımaya hazırlanıyor. Çok sayıda tasarımcının farklı zevkler göz önüne alınarak hazırladığı kreasyonlar evlerde sonbahar rüzgarları estirecek. Evinizin terası, mutfağı veya banyosu için özel seçimler yapabileceğiniz modeller arasında sizin tarzınızı yansıtan tasarımları da bulabilirsiniz.

Bien Seramik 2013

Bien Seramik 2013

Aradığınız hem zarafet, hem şıklık, hem de huzurlu bir atmosfer ise Bien Seramik 2013 modellerine mutlaka göz atın. Yer ve duvar seramikleri arasında, uygulayacağınız odayı daha geniş gösterebilecek özel modelleri görmeniz de mümkün. Hareketlilik kazandırılmak istenen odaların duvarlarında veya evin tüm zemininde de kullanılabilecek olan seramikler geniş renk ve model yelpazesi ile görenleri cezp ediyor.

Geçtiğimiz yıl Elhamra, Lalin, Mabel ve Çırağan gibi çok konuşulan modellerin altına imzasını atan Bien Seramik 2013 yılında da müşterilerini hayal kırıklığına uğratmadı. Modeller renkleri ve şıklığı ile bir önceki yılı aratmıyor.

Siz de yaşam alanlarınızın ambiyansını değiştirmek ve evinizin enerjisini yükseltmek istiyorsanız işe duvarlardan ve zeminden başlamalısınız. Eğer sonbaharın dokunuşları ve renkleri size ilham veriyor ise tercihiniz mutlaka Bien’den yana olmalı.

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*