Bej rengi bir koltuk takımı kullanıyorsanız, konseptinizi bu koltuk takımlarına uygun olarak yaratabilirsiniz. Tercih etmiş olduğunuz aksesuarlar da canlı renklerden tasarlanmış ise bej rengi koltuk takımlarınızın daha fazla ön plana çıkmasını sağlayabilirsiniz.

koltuk

koltuk

Kırmızı renginin ya da pembe renginin açık tonlarını da kullanabileceğiniz gibi isterseniz bu tür canlı renklerde halı, abajur ya da ufak aksesuarlar kullanabilirsiniz.

Riskli bir seçim olmasına rağmen bej rengini siyah rengi ile kombinleyerek şık bir mekan yaratabilirsiniz. Şık ve asil bir görünüm elde etmek istiyorsanız oturma odalarınız için bej rengi koltuk takımları ile birlikte siyah rengini kullanabilirsiniz.

köşe koltuk takımları

köşe koltuk takımları

Bej Rengi Koltuk Takımı Temizliği

Bej rengi koltuk takımları açık renkli oldukları için temizlik konusunda biraz daha hassas davranmalısınız. Üzerine gelen en ufak bir lekenin çıkartılması oldukça zor olabilir.

Bej rengi koltuk temizliği yaparken kimyasal ürünlere dikkat etmelisiniz. Kimyasal içerikli temizlik ürünlerinin takımınıza zarar vermeyecek olanlarını seçmelisiniz. Aynı zamanda koltuğunuza herhangi bir leke damladığı zaman acil olarak müdahale etmelisiniz.

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*