Arnica yüzde yüz Türk sermaye ve ortaklığı ile kurulan bir firma olarak ülkemizde mümkün olan en kaliteli ürünleri üreterek halkımıza hizmet vermeye çalışmaktadır. Sürekli yenilenen ve kendilerini geliştiren firmanın, teknoloji konusunda yaptığı yatırımlar ve getirdiği yenilikler ise görülmeye değer.

Arnica Yeni Pratik Elektrikli Süpürge

Arnica’nın yeni gözdesi ise Bora adını verdikleri elektrikli süpürge. Özellikle sterilizasyonun önemli olduğu yerlerde tercih edilen hepa filtresi adlı filtrenin kullanımını kendisine adet edinmiş olan firmanın bu yeni serisinde de hepa filtresi kullanmış olması bizleri bir hayli sevindirdi. Gözle görülemeyen küçük mikrop ve zerreciklerin temizlenmesi ve ayıklanabilmesi için kullanılan bu filtreyi kullanırken, son derece pratik bir elektrikli süpürge modelini de ortaya koyan Arnica’yı tebrik etmemek işten bile değil.

Arnica Bora Elektrikli Süpürge

Arnica Bora Elektrikli Süpürge

Bora adlı yeni model, su filtresi sistemini kullanarak, tozlu torbalar ve düşen emiş gücü sorunundan bayanları kurtarıyor. 2400 Watt’lık motoruyla “ben her şeyi çekerim” diyen elektrikli süpürgenin en büyük özelliği ise, su filtresinin kolayca yerinden çıkarılabilmesi. Herhangi bir mandal veya vida ile tutturulmamış olan bu filtre, süpürge çalıştığında otomatik olarak hazneye kilitleniyor ve işiniz bittiğinde hazne otomatik olarak gevşiyor. Son derece basit ve pratik bir şekilde saydam su filtresini yerinden çıkartarak temizleyebildiğiniz ürün, her türlü kuru ve ıslak zemini süpürebilecek şekilde tasarlanmış.

Yazıdaki Yorumlar
  1. arnica bora için araştırmalarımda internette 171 tl gibi çok uygun fiyata ürünü buldum. bu ürünü bu fiyata aldığım için çok mutluyum. Ürünün çekim gücü çok iyi toz alerjisi olanlar için tavsiye edebilirim.

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*