Salonlarınızda minimal ve şık bir atmosfer elde etmek istiyorsanız açık renkli ahşap mobilyalar kullanabilirsiniz. Basit dokunuşlar ile tasarlanmış olan ve oyma gibi işlemlerden geçmemiş olan mat ahşap mobilyalar elde etmek istediğiniz minimal stil için ideal parçalar olacaktır.

ahşap salon

ahşap salon

Keten ve kadife gibi yumuşak kumaşlar ile kaplanmış olan koltuk takımlarını da ahşap salon dekorasyonunda kullanabilirsiniz. Mekanlarınıza daha fazla derinlik kazandırmak istiyorsanız bu stilinizi neon halı modelleri kullanarak bütünleyebilirsiniz.

Ahşap Dekorasyonda Aksesuar Kullanımı Nasıl Olmalı?

Bronz renkli ve bakır aksesuarlar kullanmak ise dekorasyondaki bütünlüğünüzü sağlayabileceğiniz bir diğer yöntemdir. Eskitme aksesuarlar ve çanaklar gibi pek çok farklı alternatiften yararlanabilirsiniz. Son günlerde moda haline gelmiş olan loft salon dekorasyonu bu tarzın en iyi örneklerini bünyesinde barındırmaktadır.

ahşap sehpa

ahşap sehpa

Salon mekanlarınızda daha klasik bir atmosfer yaratmak istiyorsanız koyu renkli ahşap mobilyalar tercih edebilirsiniz. Oymalar ile detaylandırılmış, gösterişli bir görünüme sahip ve cilalı olan ahşap mobilyalar bu atmosferi yaratabilmeniz için ideal parçalar olacaktır. Bu dekorasyonunuzu ahşap vitrinler kullanarak da tamamlayabilirsiniz.

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*