Dekorasyonda yeni fikirler ortaya çıkmaya devam ediyor. 2016  ev dekorasyon fikirleri de evini yeniden dekore etmek isteyenlere yeni fikirler sunuyor. 2016’da ev dekorasyonunda temel olan nokta sadelik ve konfor. 2016’da trend hem sade hem de konforlu mekanlar yaratmak.

dekor

dekor

2016 Ev Dekorasyon Trendleri

Dekorasyon uzmanları 2016’da evlerin sadelikten yana bir çizgide dekore edileceğini belirtiyorlar. Dekorasyonda temel olan sadelik mekanda konforu da beraberinde getiriyor. Ev dekorasyonunda trend sade ve rahat haraket etme imkanı sunan mekanlara sahip olmak. Bu amaçla kullanılan mobilyadan avizeye, sehpadan masaya kadar tüm dekorasyon unsurlarında ferahlık ön plana çıkıyor. 2016’da ön plana çıkan detaylardan birisi de Japon dekorasyon stili olacak.

ev dekoru

ev dekoru

Ayrıntıdan ve detaydan uzak sade mekanlar insanlara daha ferah ve rahat bir ortamda yaşama imkanı sunuyor. Bir diğer trend ise pencere önünde oluşturulan oturma alanları olacak. Manzaranın ön plana çıktığı evlerde kolayca uygulanacak olan bu stil aynı zamanda eve dinginlik verecek bir uygulama olarak dikkat çekiyor. Büyük avizeler de 2016’nın tercih edilen dekorasyon fikirleri arasında yer alıyor.

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*