Evlilik hazırlığında olanların bugünlerde gündeminde banyo dolapları var. Son yıllarda tasarım olarak büyük değişime uğrayan banyo dolabı modelleri 2013 yılında şaşırtmaya devam edecek gibi görünüyor.

Banyolarda klasikler arasında yerini çoktan alan beyaz dolapların yerini daha modern tasarımlar aldı. Banyo dolabı modelleri 2013 yılında da pastel tonların ağırlıkta olduğu cıvıl cıvıl renklerde olacak. Banyolarda renkler arasında tezatlık oluşturarak hareketlilik kazandırmak isteyenler beyaz lavabolara eşlik edecek dolapları kırmızı, fuşya gibi sıcak tonlarda seçiyorlar.

2013 Banyo Dolapları

2013 Banyo Dolapları

Renklerin yanı sıra estetik tasarımlar da dikkat çekiyor. 2013 Banyo dolaplari yılında daha kolay kullanım esas alınarak hazırlanmış. Ergonomik modeller şimdiden çok sayıda kişinin favorisi haline geldi. Geniş bir ürün yelpazesi ile müşterilerinin beğenisini kazanmaya çalışan sektörün önemli firmaları, halkın talepleri ve zevkleri doğrultusunda yeni modellerin de hayatımıza gireceğinin sinyallerini veriyor.

Banyoları birer yaşam alanı haline getiren tasarımlara halılar ve tablo çeklindeki fayanslar da eşlik ediyor. Renklenen banyo dolaplarını havlular da yalnız bırakmıyor. Dekorasyon amacıyla kullanılan mumlar ise henüz tahtını kaptırmadı.

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*